Pałac Sulisław – najwyższy standard, najlepsze oprogramowanie

Pałac Sulisław to nie tylko pierwszy pięciogwiazdkowy hotel na Opolszczyźnie, ale też jedyny w Polsce ośrodek medycyny ajurwedyjskiej. W tym luksusowym obiekcie, mieszczącym się w zabytkowym, pieczołowicie odrestaurowanym neogotyckim pałacu, z początkiem stycznia 2016 roku GiP wdrożył kompleksowe rozwiązanie informatyczne.

Na wdrożone rozwiązanie składa się system hotelowy GiP RH2, system gastronomiczny GiP GH (z pełnymi rozliczeniami) oraz oprogramowanie GiP Spa i GiP Bankiet. Uruchomiono też interfejsy do centrali telefonicznej, zamków cyfrowych, a także do systemu rezerwacji internetowej Hotel Systems.

Oprogramowanie GiP po raz kolejny instalowane jest w hotelu najwyższej kategorii. Dokładnie 25 lat temu system hotelowy ReHot został wdrożony w pięciogwiazdkowym wówczas hotelu Victoria Intercontinental w Warszawie.

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie pozwoliło firmie GiP idealnie dostosować ofertę do potrzeb klientów. Świadczy o tym fakt, że rozwiązanie zastosowane w Pałacu Sulisław zaowocowało niemal natychmiastowym udoskonaleniem wewnętrznego systemu kontroli finansowej.