Firma GiP powstała w 1989 roku jako pionier na rynku oprogramowania hotelowego.

Z naszych rozwiązań korzystały wszystkie hotele ówczesnej sieci Orbis. Współpraca z tak dużym i wymagającym klientem pozwoliła nam stworzyć oprogramowanie obecnie najlepsze na rynku.

Korzysta z niego kilkuset klientów, zarówno pojedyncze hotele, czy restauracje, jak i obiekty sieciowe.

Centrala firmy znajduje się w Warszawie.

bezpieczeństwo

Znamy rynek HoReCa od prawie 30 lat. Setki klientów opowiadało nam o swoich potrzebach i doświadczeniach, dlatego wiemy, jak zapewnić Ci spokój i ułatwić zarabianie pieniędzy.

elastyczność

Znajdujemy najlepsze rozwiązania. Autorskie oprogramowanie hotelowe, gastronomiczne i do obsługi spa daje nam możliwość jego modyfikacji i dopasowania do indywidualnych potrzeb. Ustalimy zakres umowy i odpowiednio dobierzemy moduły programu tak, by odpowiadał on Twoim potrzebom.

przejrzystość ofert

Jesteśmy uczciwym partnerem. Nasze oferty są kompletne i przejrzyste. Negocjujemy fair i dotrzymujemy zobowiązań – rynek już dawno nas pozytywnie zweryfikował.

wsparcie eksperckie

Mamy ogromne doświadczenie. Wdrażając nasze systemy, pomagamy i wspieramy w organizacji procesów biznesowych, eliminacji nadużyć, analizowaniu kosztów i zwiększaniu przychodów.

dopasowanie do rynku polskiego

Jesteśmy polską firmą. Oprogramowanie powstawało dla polskiego rynku i jest w pełni do niego dostosowane. Uwzględnia wszelkie regulacje prawne i operacyjne.

oszczędności

Biznes prowadzi się dla pieniędzy. Wdrożenie naszych programów pozwoli kontrolować koszty na każdym etapie i szukać dodatkowych zysków wszędzie tam, gdzie jest to możliwe.