Lake Hill Resort & SPA - luksusowy kompleks w okolicach Karpacza

Wyjątkowa architektura, stylowe wnętrza, nowoczesny czterogwiazdkowy hotel, malowniczy widok na Zalew Sosnówka i górskie szczyty – od Śnieżki po Szrenicę. To wszystko czeka na Was w Lake Hill Resort & SPA. Jest to idealne miejsce zarówno na dłuższy wypoczynek w górach, jak i weekendowe wyjazdy do SPA.

O hotelu Lake Hill

Lake Hill Resort & SPA to luksusowy hotel ze strefą wellness & SPA. Łączy on unikalną architekturę i dopracowane wnętrza. Hotel wtapia się w górski krajobraz za sprawą naturalnej fasady spajającej się z rozległymi terenami zielonymi. Właścicielom obiektu zależało na tym, aby wygląd budynku doskonale harmonizował z zielenią okolicy i nie zaburzał naturalności okolicznych terenów, a jednocześnie był obiektem nowoczesnym. Wykorzystanie naturalnych materiałów, jak szczotkowane drewno, skórzane fotele, architektoniczny beton i kamień podkreśla dostępne ze przeszkleniami widoki. Te starania zostały docenione już w 2020 roku i nagrodzone za stylowy design hotelu, a jego architektura stanowi jeden z ważniejszych elementów całego kompleksu.

Najwyższy standard wyposażenia zapewnia Gościom nadzwyczajny pobyt. Ponad 170 pięknych pokoi urządzonych jest z dbałością o każdy detal, a stonowana kolorystyka i nowoczesny design tworzą niezapomniany klimat w każdym wnętrzu.

Aktywny wypoczynek w Lake Hill

Hotel z basenem, siłownią i strefą SPA jest idealnym miejscem na aktywny wypoczynek. W zewnętrznym podgrzewanym basenie lub jednym z dwóch jacuzzi podziwiać można panoramę Karkonoszy, a niezależnie od pogody skorzystać można z wewnętrznego basenu z elementami hydromasażu oraz jacuzzi. Goście skorzystać mogą również z sauny fińskiej lub parowej, zajęć fitness czy zabiegów SPA tj. masaże, rytuały i zabiegi wyszczuplające czy anti-aging. Położenie hotelu u stóp Karkonoszy sprawia, że niezależnie od pory roku można tutaj odkrywać uroki polskich gór.

Apartamenty rodzinne

Ten wyjątkowy kompleks to nie tylko luksusowy hotel, ale również 88 komfortowych apartamentów. Utrzymane są w górskiej stylistyce z kompleksowym wyposażeniem, co gwarantuje wygodny, rodzinny wypoczynek u podnóża gór. Wystrój apartamentów inspirowany jest designem hotelu – w minimalistycznych przestrzeniach połączone zostały drewniane meble z surowymi, betonowymi posadzkami. Wszystkie apartamenty składają się z części wypoczynkowej i jadalnianej, a także w pełni wyposażonego aneksu kuchennego.

Współpraca z GiP

Lake Hill Resort & SPA w codziennej pracy wspiera system RH2. Jednym z kluczowych elementów w tego typu działalności jest posiadanie jednej, wspólnej bazy danych (kontrahentów, dostawców, personelu oraz Gości), możliwość centralnej konfiguracji systemu, a także precyzyjnej kontroli nad wszystkimi procesami, które realizuje każdy z obiektów (w tym wypadku hotelu i apartamentów, a w przyszłym roku kolejnego hotelu), w szczególności rezerwacji, rozliczeń i statystyk.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z systemu, jego możliwości, stabilności oraz rzetelnych i wiarygodnych dostarczanych danych”. – mówi Pan Michał Kapusta, Dyrektor Operacyjny Lake Hill Resort & SPA. „Dzięki niemu mamy bezpośredni dostęp do każdego obiektu z jednego panelu, wygodne zarządzanie dzięki wspólnym słownikom klientów, kodów statystycznych i sprzedaży, a także skonsolidowane analizy sprzedaży i prognozy rezerwacji. Korzystanie z systemu jest proste i intuicyjne. Co więcej, każdy nasz pracownik posiada odpowiednie uprawnienia w domyślnej lokalizacji, ale może mieć również dostęp do wybranych funkcji w pozostałych obiektach”.

Dzięki multiproperty możliwe jest również raportowanie najnowszych danych w czasie rzeczywistym, z możliwością wybrania spośród wielu dostępnych parametrów, w tym z podziałem na wybrane hotele, grupy czy lokalizację. Tak stworzony system pozwala na globalną, centralną administrację bez konieczności odwiedzania wszystkich obiektów.

„Wzgórze nad jeziorem”

Jeśli szukasz miejsca do wypoczynku w bliskości natury, z dala od miejskiego zgiełku, to Lake Hill Resort&SPA będzie idealnym wyborem. Będzie to również doskonałe miejsce na wyjazdy integracyjne, konferencje czy uroczystości rodzinne. Wyjątkowa architektura, doskonała kuchnia, malownicze widoki – klimat tego miejsca doceni każdy, kto choć raz odwiedzi to miejsce.