Kongres Hotel Management 2022 już za nami!

6 czerwca wraz z oprogramowaniem Automatyki Hotelowej i robotami Pudu wyruszyliśmy w podróż do nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno na Kongres Hotel Management 2022! To był niesamowity dzień pełen merytorycznych dyskusji i debat eksperckich dotyczących branży hotelowej. Co działo się podczas wydarzenia? Zapraszamy do lektury artykułu! 

Debaty, prelekcje i… wiele więcej!

Jak co roku, wydarzenie obfitowało w spotkania i rozmowy odnośnie do aktualnej sytuacji hotelarzy w Polsce. Mieliśmy przyjemność wziąć udział w debacie, podczas której dyskutowaliśmy z uczestnikami Kongresu o rozmaitych aspektach wykorzystania automatyki i robotyki hotelowej w obiektach. Zastanawialiśmy się m.in. w jaki sposób rozwiązania te rewolucjonizują branżę na naszych oczach, zmieniają standard obsługi Gości i prowadzenia hoteli. Odpowiadaliśmy także na zadane pytania i wspólnie poszukiwaliśmy najlepszych opcji dla danego typu obiektu. Mieliśmy również okazję posłuchać merytorycznych prelekcji, podczas których poruszane były kluczowe kwestie i problemy we współczesnym hotelarstwie.  

Kongres Hotel Management

Automatyka Hotelowa i Pudu Roboty

Podczas Kongresu z dumą prezentowaliśmy też nasze innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dedykowane obiektom hotelowym wszelkiego typu. Osoby odwiedzające nasze stoisko miały szansę zobaczyć system Automatyki Hotelowej oraz porozmawiać na jego temat z ekspertami z LSI Software. Wszystkim chętnym tłumaczyli oni możliwości jego zastosowania oraz wyjaśniali, dlaczego centralne zarządzanie klimatyzacją, ogrzewaniem i oświetleniem jest doskonałym sposobem na obniżenie kosztów prowadzenia obiektu i zapewnienia komfortu Gościom. 

Na naszym stoisku nie mogło również zabraknąć Pudu Robotów. Uczestnicy Kongresu mogli wejść z nimi w interakcję – pogłaskać, usłyszeć jak mówią lub śpiewają oraz zrobić sobie z nimi zdjęcie. Co jednak najważniejsze, poznali oni dokładnie ich szerokie zastosowanie w branży hotelowej jako niezastąpionych pomocników personelu. Eksperci z LSI wyjaśniali, że Pudu Roboty mogą m.in. donosić potrawy w restauracji, transportować brudne talerze czy też rozwozić Gościom do pokojów czyste ręczniki. Wszystkie trzy modele są receptą na braki kadrowe, sprawniejsze i bardziej efektywne funkcjonowanie obiektu oraz gwarantują obsługę na najwyższym poziomie. 

Kongres Hotel Management

Wiele inspiracji i pomysłów

Kongres Hotel Management 2022 był dla nas niesamowitą okazją, aby spotkać się z innymi ekspertami z branży, a także by zaprezentować korzyści jakie niesie ze sobą Automatyka Hotelowa i wykorzystanie Pudu Robotów w obiektach. Dodatkową atrakcją był fakt, że wydarzenie odbywało się w Hotelu Senator ulokowanym tuż nad morzem, więc wszelkie dyskusje i rozmowy odbywaliśmy w przyjemnym otoczeniu. To był efektywny dzień, z którego wynieśliśmy potężną dawkę inspiracji i pomysłów odnośnie tego, co jeszcze możemy zrobić, aby jeszcze bardziej ułatwić codzienną pracę hotelarzy. Najbliższe wydarzenie, na którym będzie można nas spotkać odbędzie się jesienią –niedługo przedstawimy nasz rozkład jazdy na drugie półrocze, którego już nie możemy się doczekać!