Kolejna restauracja Bierhalle z oprogramowaniem od GiP

Bierhalle to sieć restauracji stylizowanych na niemieckie piwiarnie, w których nie tylko można dobrze zjeść, ale także napić się doskonałego, warzonego na miejscu piwa. W połowie kwietnia otwarto kolejną Bierhalle w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 100, w zabytkowym budynku, w którym już w latach dwudziestych ubiegłego wieku działała znana kawiarnia i cukiernia Esplanada.

Podobnie jak w pozostałych restauracjach sieci, sprzedaż i zarządzanie najnowszym lokalem wspomagane jest przez oprogramowanie GiP Gastronomia.

System gastronomiczny GiP GH wraz z modułem magazynowym zapewnia między innymi prowadzenie sprzedaży z użyciem nowoczesnych dotykowych terminali kasowych, pozwala kontrolować zamówienia spływające do kuchni oraz prowadzić kartotekę surowców i receptur z kalkulacją kosztów. Warto wspomnieć, że zarządzanie siecią Bierhalle odbywa się centralnie. Zmiany w menu czy cennikach przesyłane są z serwera centralnego do poszczególnych lokali.

W opiniach o restauracjach Bierhalle często podkreślana jest wysoka jakość obsługi, na którą niewątpliwie  ma wpływ zastosowanie zdalnych terminali kelnerskich, pozwalających na bonowanie potraw bezpośrednio przy stoliku, a także szerokie wykorzystanie modułu kart klientów, będącego integralnym elementem systemu GiP GH.