Hotel Skipper – nowoczesny hotel w marynistycznym stylu

Kaszubski Szpërk to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Korzystać z jego uroków można nie tylko latem, ale ma coś do zaoferowania przez cały rok! I to właśnie tutaj znajduje się nowoczesny hotel o wysokim standardzie i marynistycznym stylu wnętrz – Hotel Skipper. Obierz z nami właściwy kurs, poznaj z nami hotel Skipper i zacznij planować urlop w pracy – przekonamy Cię, że warto.

Nowoczesny 4 gwiazdkowy obiekt w malowniczym położeniu

Hotel Skipper położony jest w niesamowicie malowniczym miejscu, przez miejscowych nazywanych Szpërkiem. Mierzeja Rewska, bo o niej mowa, to jedna z najciekawszych form brzegowych nad Bałtykiem, która fascynuje geologów od dawna. Piaskowy cypel, który wbija się na ponad kilometr w Zatokę Pucką dzieli wody na dwie części – po jednej zapewniając łagodne fale, a po drugiej silny wiatr. To malownicze położenie zapewnia nie tylko piękne widoki z każdego pokoju, ale sprawia, że spacerowanie i spędzanie wolnego czasu w pobliżu hotelu jest wyjątkowo przyjemne. Dodatkowo, to miejsce zapewnia atrakcje zarówno dla osób poszukujących spokoju, jak i amatorów sportów wodnych.

Ale dość o okolicy, przenieśmy się do środka. A i tutaj jest co podziwiać. Hotel Skipper to nowoczesny obiekt, który wyróżnia się unikatowym designem w połączeniu z marynistycznymi elementami i nowoczesnymi rozwiązaniami aranżacyjnymi. Obiekt oferuje swoim Gościom 47 komfortowych pokoi, które zapewniają 79 miejsc noclegowych. W hotelu nie brakuje oczywiście atrakcji dodatkowych – restauracji, strefy SPA & Wellness, basenów, jacuzzi czy sal konferencyjnych. Każdy pokój posiada klimatyzację i niepowtarzalny widok na zatokę. Dla wszystkich Gości dostępne jest bezpłatne WiFi. Hotel zaprasza również w odwiedziny psy, a część opłat za ich pobyt przeznacza na cele schroniska dla zwierząt w Dąbrówce k./Wejherowa. Wypoczynek z czworonożnym przyjacielem i wspieranie lokalnego schroniska to idealne połączenie, nie uważacie?

Odprężające rytuały i zabiegi, a także pyszne jedzenie

Strefa SPA & Wellness to prawdziwy relaks dla wszystkich – zarówno dorosłych, jak i dzieci. Pod okiem doświadczonych specjalistów dobrane zostaną idealne zabiegi SPA, które odpowiedzą na potrzeby Gości. Co więcej, do dyspozycji jest basen z przeciwprądem, hydromasażami i wodą ozonowaną. Poza wodnym szaleństwem Goście hotelu mogą skorzystać również z saunarium z sauną fińską, łaźnią parową i sauną infrared. Latem dostępne jest także jacuzzi zewnętrzne, które pozwala zrelaksować się pod gołym niebem.

W hotelu Skipper znajdziemy restaurację Bukszpryt. Otwarte przestrzenie i duże przeszklenia podkreślają widok za oknem i pięknie współgrają z odczuciami kulinarnymi. Szef Kuchni gotowy jest zadbać o każde podniebienie. Serwowane potrawy opierają się na regionalnych i sezonowych produktach, ale nie pozostają bierne na światowe trendy w gastronomii. W okresie letnim można korzystać również z dużego tarasu.

Wyjątkowe chwile nad morzem

Hotel Skipper chce jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby swoich Gości. Nie tylko dokłada wszelkich starań, by obsługa na miejscu spełniała najwyższe standardy, ale również planuje wydarzenia, które mogą zaciekawić Gości. Pirackie ferie zimowe, Niekończąca się opowieść czy pakiet romantycznego Skippera – jesteście ciekawi? Poznajcie pakiety specjalne na stronie hotelu, nie chcemy zdradzić za dużo. Obiekt jest również idealny do zorganizowania wesela w malowniczym otoczeniu morza, wyjazdu integracyjnego czy konferencji, dzięki odpowiednio dostosowanym salom konferencyjnym.

Wspólny kierunek

Pracę hotelu na co dzień wspiera nasz system RH2. Obiekt wybrał moduły wpierające pracy recepcji, restauracji, a także strefy SPA & Wellness. Interfejsy do obsługi zamków, centrali telefonicznej czy integracja z systemem finansowo-księgowym oraz channel managerem dodatkowo sprawiają, że praca jest łatwa i przyjemna, a pracownicy poświęcają więcej czasu Gościom, niż działaniom w systemie.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą GiP. System działa zgodnie z oczekiwaniami, wspiera nasze działania w każdej dziedzinie, dzięki czemu wszystkie dane znajdują się w jednym miejscu. Pracownicy tej firmy są naszymi partnerami – zdecydowanie patrzymy w tym samym kierunku” – mówi Pani Marta Kurgan, Dyrektor Hotelu.

Hotel Skipper i jego pracownicy zadbają o to, żeby Twój pobyt w kaszubskim Szpërku pozostał w Twojej pamięci na długo. To, co – wybieramy się we wspólny rejs?