GiP nad morzem w aparthotelu Baltin

Z początkiem lata w Mielenku nad brzegiem Bałtyku oddano do użytku aparthotel Baltin, w którym wdrożony został jeden z podstawowych elementów Systemu Automatyki Hotelowej GiP AH – kontrola dostępu on-line – oraz system hotelowy GiP RH.

Ekskluzywny obiekt, mieszczący 33 apartamenty, położony jest dwa kroki od nadmorskiej plaży. W ogrodzie goście mają do dyspozycji jacuzzi, plac zabaw dla dzieci oraz siłownię na świeżym powietrzu.

W drugim etapie inwestycji, przed sezonem letnim 2017, uruchomiony zostanie 34-pokojowy hotel z basenem, saunami, dużą salą konferencyjną i tarasem widokowym na dachu, w którym także zostanie zaimplementowana automatyka hotelowa GiP AH wraz z systemem hotelowym GiP RH oraz systemem gastronomicznym GiP GH z pełnymi rozliczeniami.

Sądząc po entuzjastycznych opiniach pojawiających się w sieci, nad polskim morzem pojawiło się nowe, rewelacyjne miejsce na weekendowy wypad lub dłuższy wypoczynek wakacyjny. Miła jest świadomość, że GiP ma swój udział w tym udanym przedsięwzięciu.