aktualności GiP

Pałac Komierowo

Aparthotel Lwowska 1 z automatyką GiP

Aparthotele to pomysł dla tych, którzy mając kilkaset tysięcy złotych nie zamierzają zadowalać się minimalnymi zyskami proponowanymi przez banki i lubią stabilne przychody. W przeciwieństwie do condohoteli, inwestorzy posiadają odrębną własność poszczególnych apartamentów, zaś całym obiektem zarządza operator, przez co nie muszą zawracać sobie głowy ciągłym pilnowaniem interesów.

Czytaj więcej »
Browar Wiatr

Szlachetna Paczka 2016

W tym roku GiP po raz pierwszy wziął udział w bożonarodzeniowej akcji „Szlachetna Paczka”. Była to dla nas ogromna radość. Paczka powstawała przez około 2 tygodnie i każdego dnia myśleliśmy o wybranej przez nas rodzinie.

Czytaj więcej »
Pałac Komierowo

GiP nad morzem w aparthotelu Baltin

Z początkiem lata w Mielenku nad brzegiem Bałtyku oddano do użytku aparthotel Baltin, w którym wdrożony został jeden z podstawowych elementów Systemu Automatyki Hotelowej GiP AH – kontrola dostępu on-line – oraz system hotelowy GiP RH.

Czytaj więcej »
Pałac Komierowo

Kolejna restauracja Bierhalle z oprogramowaniem od GiP

Bierhalle to sieć restauracji stylizowanych na niemieckie piwiarnie, w których nie tylko można dobrze zjeść, ale także napić się doskonałego, warzonego na miejscu piwa. W połowie kwietnia otwarto kolejną Bierhalle w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 100, w zabytkowym budynku, w którym już w latach dwudziestych ubiegłego wieku działała znana kawiarnia i cukiernia Esplanada.

Czytaj więcej »
system zarządzania budynkiem hotelowym

Automatyka hotelowa GiP

Postępy w automatyce na naszych oczach rewolucjonizują świat. Ten trend nie omija hoteli. Nowe rozwiązania nakierowane są na dwa zasadnicze elementy, mające niezwykle istotny wpływ na konkurencyjność – zwiększenie satysfakcji gości i obniżenie kosztów.

Czytaj więcej »
Pałac Komierowo

Cztery hotele wybierają system GiP RH2

W dzisiejszym świecie na decyzję inwestycyjną składa się wiele czynników. Podstawowe kryteria to cena, marka i dostosowanie oferty do potrzeb klienta. Istnieje jednak jeszcze jeden wskaźnik, którego znaczenie trudno przecenić. Jest nim zaufanie.

Czytaj więcej »
Pałac Komierowo

Przystań Hotel & Spa

Nad brzegiem jeziora Ukiel otwarty został „Przystań Hotel & Spa” w Olsztynie. Luksusowy 4-gwiazdkowy obiekt wyróżnia nowoczesna architektura oraz malownicza lokalizacja.

Czytaj więcej »