aktualności GiP

Kolejna restauracja Bierhalle z oprogramowaniem od GiP

Bierhalle to sieć restauracji stylizowanych na niemieckie piwiarnie, w których nie tylko można dobrze zjeść, ale także napić się doskonałego, warzonego na miejscu piwa. W połowie kwietnia otwarto kolejną Bierhalle w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 100, w zabytkowym budynku, w którym już w latach dwudziestych ubiegłego wieku działała znana kawiarnia i cukiernia Esplanada.

Czytaj więcej »

Automatyka hotelowa GiP

Postępy w automatyce na naszych oczach rewolucjonizują świat. Ten trend nie omija hoteli. Nowe rozwiązania nakierowane są na dwa zasadnicze elementy, mające niezwykle istotny wpływ na konkurencyjność – zwiększenie satysfakcji gości i obniżenie kosztów.

Czytaj więcej »

Cztery hotele wybierają system GiP RH2

W dzisiejszym świecie na decyzję inwestycyjną składa się wiele czynników. Podstawowe kryteria to cena, marka i dostosowanie oferty do potrzeb klienta. Istnieje jednak jeszcze jeden wskaźnik, którego znaczenie trudno przecenić. Jest nim zaufanie.

Czytaj więcej »

Przystań Hotel & Spa

Nad brzegiem jeziora Ukiel otwarty został „Przystań Hotel & Spa” w Olsztynie. Luksusowy 4-gwiazdkowy obiekt wyróżnia nowoczesna architektura oraz malownicza lokalizacja.

Czytaj więcej »