aktualności GiP

Pałac Komierowo

Blue Mountain Resort współpracuje z GiP

Blue Mountain Resort to kompleks komfortowych apartamentów w Szklarskiej Porębie stworzony z myślą o rodzinnym wypoczynku. Hotel znajdujący się w otoczeniu Gór Izerskich i Karkonoszy jest idealną bazą wypadową do pobliskich Jakuszyc, Karpacza, czeskiego Harrachova, a nawet Pragi.

Czytaj więcej »
Pałac Komierowo

Hotel Wersal w Zakopanem wybiera GiP

W samym centrum miasta, nieopodal kultowych Krupówek, znajduje się malowniczy Hotel Wersal. To doskonałe miejsce zarówno na romantyczny wyjazd dla dwojga, jak i pobyt rodzin z dziećmi. Niewątpliwym atutem hotelu jest bliskość centrum – krótki spacer wystarczy, by poznać uroki pięknego Zakopanego.

Czytaj więcej »

Baltin Hotel & Spa z GiP AH

W zeszłym tygodniu swoje podwoje dla gości hotelowych otworzył 4 – gwiazdkowy butikowy Baltin Hotel & Spa w Mielenku. Tym sposobem, do otwartych w zeszłym roku 33 apartamentów, dołączyły 34 pokoje hotelowe.

Czytaj więcej »
Pałac Komierowo

Hotel Wodnik w Łebie z nowoczesnym programem RH2

Znajdujący się w Łebie hotel Wodnik to niezwykły urokliwy obiekt umiejscowiony w niewielkiej odległości od jezior Sarbsko i Łebsko. 86 – pokojowy hotel otoczony kompleksem leśnym tuż przy plaży stanowi dogodną bazę wypadową do zwiedzania okolicznych atrakcji, malowniczej okolicy i Słowińskiego Parku Narodowego.

Czytaj więcej »
Pałac Komierowo

Przystań Hotel & Spa kolejny raz wybiera GiP

Od dwóch lat nad brzegiem jeziora Ukiel w Olsztynie działa luksusowy Przystań Hotel & Spa. Jest to wyjątkowe połączenie nowoczesnej architektury z malowniczą przyrodą. Z większości pokoi hotelowych, a także ogrodu na dachu, można podziwiać najpiękniejsze mazurskie jezioro.

Czytaj więcej »
Pałac Komierowo

Systemy GiP w Centrum Barnabitów

Centrum Barnabitów, usytuowane na warszawskim Służewcu, w pobliżu największego w Polsce obszaru biurowego, to idealne miejsce do organizacji konferencji, szkoleń, sympozjów, warsztatów czy kameralnych spotkań biznesowych.

Czytaj więcej »