aktualności GiP

Baltin Hotel & Spa z GiP AH

W zeszłym tygodniu swoje podwoje dla gości hotelowych otworzył 4 – gwiazdkowy butikowy Baltin Hotel & Spa w Mielenku. Tym sposobem, do otwartych w zeszłym roku 33 apartamentów, dołączyły 34 pokoje hotelowe.

Czytaj więcej »

Hotel Wodnik w Łebie z nowoczesnym programem RH2

Znajdujący się w Łebie hotel Wodnik to niezwykły urokliwy obiekt umiejscowiony w niewielkiej odległości od jezior Sarbsko i Łebsko. 86 – pokojowy hotel otoczony kompleksem leśnym tuż przy plaży stanowi dogodną bazę wypadową do zwiedzania okolicznych atrakcji, malowniczej okolicy i Słowińskiego Parku Narodowego.

Czytaj więcej »

Przystań Hotel & Spa kolejny raz wybiera GiP

Od dwóch lat nad brzegiem jeziora Ukiel w Olsztynie działa luksusowy Przystań Hotel & Spa. Jest to wyjątkowe połączenie nowoczesnej architektury z malowniczą przyrodą. Z większości pokoi hotelowych, a także ogrodu na dachu, można podziwiać najpiękniejsze mazurskie jezioro.

Czytaj więcej »

Systemy GiP w Centrum Barnabitów

Centrum Barnabitów, usytuowane na warszawskim Służewcu, w pobliżu największego w Polsce obszaru biurowego, to idealne miejsce do organizacji konferencji, szkoleń, sympozjów, warsztatów czy kameralnych spotkań biznesowych.

Czytaj więcej »

Aparthotel Lwowska 1 z automatyką GiP

Aparthotele to pomysł dla tych, którzy mając kilkaset tysięcy złotych nie zamierzają zadowalać się minimalnymi zyskami proponowanymi przez banki i lubią stabilne przychody. W przeciwieństwie do condohoteli, inwestorzy posiadają odrębną własność poszczególnych apartamentów, zaś całym obiektem zarządza operator, przez co nie muszą zawracać sobie głowy ciągłym pilnowaniem interesów.

Czytaj więcej »
organizacja eventu w hotelu

Szlachetna Paczka 2016

W tym roku GiP po raz pierwszy wziął udział w bożonarodzeniowej akcji „Szlachetna Paczka”. Była to dla nas ogromna radość. Paczka powstawała przez około 2 tygodnie i każdego dnia myśleliśmy o wybranej przez nas rodzinie.

Czytaj więcej »

GiP nad morzem w aparthotelu Baltin

Z początkiem lata w Mielenku nad brzegiem Bałtyku oddano do użytku aparthotel Baltin, w którym wdrożony został jeden z podstawowych elementów Systemu Automatyki Hotelowej GiP AH – kontrola dostępu on-line – oraz system hotelowy GiP RH.

Czytaj więcej »