aktualności GiP

system zarządzania budynkiem hotelowym

Internetowa statystyka sprzedaży

Internetowa strona statystyk sprzedaży dedykowana do systemu hotelowego i gastronomicznego została zaktualizowana i obsługuje najnowsze wersje programów.
Uaktualnienie w szczególności dotyczy systemu gastronomicznego GiP GH3.

Czytaj więcej »
system zarządzania budynkiem hotelowym

Integracja z terminalami Polcard

Miło nam poinformować, że nasze oprogramowanie RH2 i GH3 pomyślnie przeszło proces certyfikacji w zakresie połączenia z terminalami płatniczymi dostarczanymi przez jednego z największych operatorów na naszym rynku – firmę First Data Polska S.A..

Czytaj więcej »
Browar Wiatr

Konferencja SPIN Extra

W dniach 20-21 marca 2019 r. w Hotelu Marina Club k. Olsztyna odbędzie się kolejna edycja konferencji SPIN Extra. Jest to Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych, mające na celu stworzenie warunków do swobodnej wymiany wiedzy, doświadczeń oraz kontaktów w branży niskich prądów.

Czytaj więcej »
jak oszczędzić koszty energii w hotelu

Analizuj sytuację swojego hotelu!

Program GiP analizy jest nowoczesnym narzędziem klasy BI (Business Intelligence), które zamienia zgromadzone dane w wiedzę, którą można wykorzystać do poprawienia jakości zarządzania i zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej »
system zarządzania budynkiem hotelowym

Co zmieniło się w systemie w związku z RODO?

RODO to temat, o którym jest głośno od kilku miesięcy. Nowe przepisy nałożyły na przedsiębiorców szereg wymagań, natomiast liczne informacje w mediach, przyczyniły się do uświadomienia wielu osobom wartości danych osobowych i przez to wpłynęły na podejście konsumentów do podawania danych.

Czytaj więcej »