aktualności GiP

Integracja z terminalami Polcard

Miło nam poinformować, że nasze oprogramowanie RH2 i GH3 pomyślnie przeszło proces certyfikacji w zakresie połączenia z terminalami płatniczymi dostarczanymi przez jednego z największych operatorów na naszym rynku – firmę First Data Polska S.A..

Czytaj więcej »

Konferencja SPIN Extra

W dniach 20-21 marca 2019 r. w Hotelu Marina Club k. Olsztyna odbędzie się kolejna edycja konferencji SPIN Extra. Jest to Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych, mające na celu stworzenie warunków do swobodnej wymiany wiedzy, doświadczeń oraz kontaktów w branży niskich prądów.

Czytaj więcej »

Analizuj sytuację swojego hotelu!

Program GiP analizy jest nowoczesnym narzędziem klasy BI (Business Intelligence), które zamienia zgromadzone dane w wiedzę, którą można wykorzystać do poprawienia jakości zarządzania i zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej »

Co zmieniło się w systemie w związku z RODO?

RODO to temat, o którym jest głośno od kilku miesięcy. Nowe przepisy nałożyły na przedsiębiorców szereg wymagań, natomiast liczne informacje w mediach, przyczyniły się do uświadomienia wielu osobom wartości danych osobowych i przez to wpłynęły na podejście konsumentów do podawania danych.

Czytaj więcej »

Blue Mountain Resort współpracuje z GiP

Blue Mountain Resort to kompleks komfortowych apartamentów w Szklarskiej Porębie stworzony z myślą o rodzinnym wypoczynku. Hotel znajdujący się w otoczeniu Gór Izerskich i Karkonoszy jest idealną bazą wypadową do pobliskich Jakuszyc, Karpacza, czeskiego Harrachova, a nawet Pragi.

Czytaj więcej »

Hotel Wersal w Zakopanem wybiera GiP

W samym centrum miasta, nieopodal kultowych Krupówek, znajduje się malowniczy Hotel Wersal. To doskonałe miejsce zarówno na romantyczny wyjazd dla dwojga, jak i pobyt rodzin z dziećmi. Niewątpliwym atutem hotelu jest bliskość centrum – krótki spacer wystarczy, by poznać uroki pięknego Zakopanego.

Czytaj więcej »

Baltin Hotel & Spa z GiP AH

W zeszłym tygodniu swoje podwoje dla gości hotelowych otworzył 4 – gwiazdkowy butikowy Baltin Hotel & Spa w Mielenku. Tym sposobem, do otwartych w zeszłym roku 33 apartamentów, dołączyły 34 pokoje hotelowe.

Czytaj więcej »