Automatyka hotelowa GiP

Postępy w automatyce na naszych oczach rewolucjonizują świat. Ten trend nie omija hoteli. Nowe rozwiązania nakierowane są na dwa zasadnicze elementy, mające niezwykle istotny wpływ na konkurencyjność – zwiększenie satysfakcji gości i obniżenie kosztów.

Z myślą o klientach chcących iść z duchem czasu, oddajemy do użytku swój najnowszy produkt –  System Automatyki Hotelowej GiP AH. Nowy system, współpracujący z oprogramowaniem do zarządzania hotelem (np. GiP RH), wydatnie podwyższa komfort, pozwala na wymierne oszczędności energii, zwiększa bezpieczeństwo eksploatacji oraz wprowadza ścisłą kontrolę funkcjonowania obiektu hotelowego.

Prace nad systemem prowadzone były przez zespół programistów, wdrożeniowców, konsultantów i techników firmy GiP, dysponujących wieloletnim doświadczeniem i posiadających stały, bezpośredni kontakt z branżą hotelarską.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą nową witrynę  https://www.automatykahotelowa.pl/ .

Projekt SZAH  – System Zintegrowanej Automatyki Hotelowej współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka.