Aparthotel Lwowska 1 z automatyką GiP

Aparthotele to pomysł dla tych, którzy mając kilkaset tysięcy złotych nie zamierzają zadowalać się minimalnymi zyskami proponowanymi przez banki i lubią stabilne przychody. W przeciwieństwie do condohoteli, inwestorzy posiadają odrębną własność poszczególnych apartamentów, zaś całym obiektem zarządza operator, przez co nie muszą zawracać sobie głowy ciągłym pilnowaniem interesów.

Dodatkową atrakcją jest to, że ich pieniądze są bezpieczne, bo nieruchomość z upływem czasu raczej nie straci na wartości.

Tego typu inwestycją jest „Lwowska 1”, realizowana obecnie w Krakowie. W budynku powstanie 137 apartamentów o powierzchni od 27 do 91 m². Na parterze mieścić się będzie hol wejściowy z funkcją „konsjerż”, restauracja, sala konferencyjna i lokale usługowe, poniżej zaś zaplanowano zaplecze gastronomii i aparthotelu, garaż podziemny oraz strefę SPA dla mieszkańców. Aparthotel „Lwowska 1” to znakomita lokalizacja do mieszkania i świetna baza wypadowa dla coraz liczniej odwiedzających Kraków turystów.

Kontrolę dostępu, sygnalizację obecności gościa w pokoju, sterowanie klimatyzacją i ogrzewaniem zapewni Automatyka Hotelowa GiP. Obecnie trwają prace wykończeniowe.